František Šťastný
e-mail: fanda_st@volny.cz
fanda_st@seznam.cz
Tel.:
Vodafone - 773180808
Mobil Cz - 730688573
O2 - 722588902

O společnosti
František Šťastný - Vedení účetnictví, Daňové evidence.

Zpracováním a vedením účetnictví se zabývám již od roku 1991. Vlastní firma byla založena v srpnu 1998. Pracuji jako externí účetní pro živnostníky (malé podnikatele) i střední firmy.
Firmy se kterými jsem spolupracoval a ze kterých bych mohl jmenovat např.: Turbomotor VZLU s.r.o. - zabývající se vývojem a výrobou motorů pro proudová letadla naší výroby.
Jednalo se o zpracování podvojného účetnictví s následným auditem celého účetnictví od externího auditora, které vždy proběhlo bez problémů.

V roce 1996 jsem se začal věnovat i zpracováním pro malé živnostníky, většinou věnující se stavební činnosti. Dalším klienty byli: Velkoobchod minerálních vod, Výroba a prodej oděvů a oděvních doplňků a jiné. Vždy k naprosté spokojenosti mých klientů.
Mezi mojí stěžejní činností je nejen účetnictví a daňovou evidenci zpracovávat, ale též veškeré poradenství v této činnosti. Zpracovávám též DPH a i ostatní agendu spojenou s podnikáním. Výhodou pro Vás jako externí účetní vaši firmu nazatěžuji zbytečnými náklady na vlastní účetní a účtárnu, čímž ušetříte nemálo prostředků a koneckonců se tak můžete věnovat vlastnímu podnikání.
V dnešní době celosvětové hospodářské krize je ušetření prostředků jednou z priorit každé firmy. Základem dobrého zpracování agendy podnikatele je právě účetnictví, ze kterého lze čerpat i rozhodující ekonomické ukazatele, které Vám pomohou při dalším vývoji Vašeho podnikání.

Stačí jen zaslat e-mail a ostatní nechat na nás
Vedení účetnictví, daňové evidence činnost účetních poradců
Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců
Výpis živnostenského rejstříku platný ke dni
01.04.2011